ShowBiz

Jurisja shqiptare ‘çmend’ me provokimin e fundit…Hap pallton dhe zbulon trupin e ‘zhveshur…

redonaaaa

Juristja dhe modelja shqiptare seksi, Redona Koci është ndër femrat më atraktive shqiptare.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme, duke mos munguar as ato provokative, transmeton ORAinfo.

Redona sot ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje shumë provokative.Gjysmë e zhveshur, ka hapur pallton e saj për të ekspozuar trupin seksi…

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top