ShowBiz

Justin Bieber i rikthehet stilit të vjetër

auto_bieber1484143788

Këngëtari Justin Bieber po i rikthehet stilit të vjetër… së paku sa i përket flokëve.

Ai ka vendosur që t’i pres flokët në modelin e njëjtë sikur në vitin 2010, në kohën kur mori famën që ka tani.

Bieber është parë duke në Beverly Hills dhe të gjithë kanë kthyer kokën për të parë “Bieber adoleshent”.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top