Maqedoni

Ka filluar takimi Zaev-Ahmeti

Ahmeti-ne-LSDM-copy

Sot në ora 12.30 në selinë e LSDM-së në Shkup ka filluar takimi mes përfaqësuesve të LSDM-së dhe BDI-së. Në  bisedime marrin pjesë edhe liderët e dy partive, Ali Ahmeti dhe Zoran Zaev. Ashtu siç kemi raportuar edhe më herët gjatë takimit pritet të diskutohen modalitetet rreth formimit të qeverisë së re.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top