Para pak çastesh në Toronto të Kanadasë një kamion ka shtypur 10 këmbësorë.
Autoritetet e sigurisë dhe ndihma mjekësore kanë dalur në vendin e ngjarjes por ende nuk dihet nëse ka të vdekur, transmeton lajmi.net

Nuk ka ndonjë komunikatë të policisë në lidhje me rastin dhe nuk dihet nëse është sulm terrorist.

Më poshtë mund të ndjekni videon LIVE të ngjarjes:

Loading...