Big Mama është njëra nga këngëtaret e cila ka bërë bujë më së shumti me humbjen e peshës së saj në mënyrë drastike.

Ajo së fundi ka publikuar disa imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku tregon se si ka kaluar festa e saj e ditëlindjes.

@akon_photography_

A post shared by Big Mama™ (@bigitos) on

Ajo aty është shfaqur veshur në të zeza, fustanin e zi dhe të ngushtë e bënte të dukej shumë provokuese dhe seksi.

Big Birthday Celebration ❤️?

A post shared by Big Mama™ (@bigitos) on

Loading...