Ajo ka ndarrë në rrjetet sociale disa foto mjaft sexy. E veshur me bikini Kejvina ka nxjerrë në pah trupin e saj prej modeleje.

Velina e ‘Xing’ gjithmonë ka qenë një tundim për fansat e saj.  Ashtu siç mendohej në publikimnet e saj të fundit kanë vërshuar komentet dhe të fansat e saj nuk kanë nguruar të shprehin haptazi adhurimin për të./Gazeta Express/

 

Loading...