Fotografitë e velinës së “Xing me Ermalin” tërheqin vëmendjen e publikut dhe komentohen shumë nga të gjithë.

Bëhet fjalë për Kejvina Kthellën, e cila së fundmi ka postuar një foto në rrjetin social “Instagram”, ku ka zbuluar me delikatesë pak nga gjoksi i saj i majtë. Vetëm kaq është dashur që kjo foto të marrë komente të shumta.

Madje ndër komentet që bien në sy janë të moderatorit Ermal Mamaqi dhe aktores Anna Lika, të cilët duket se janë duke ngacmuar velinën seksi.

“Kejvina do bohesh meme.., sorry”, i shkruan Anna. “Une jam nana (ps. Komentin ja kam kthy vete vetes se i kam marr telin Kejvines) (Anna)”, është përgjigja që mesa duket vetë aktorja i ka kthyer komentit të saj.

Loading...