Kendall Jenner me këtë datë mbush plot 23 vjet jetë, me këtë rast pranoi shumë urime nga familjarët dhe miqtë, shkruan lajmi.net.

Një urim të veçantë, modelja e mori nga nëna e saj, Kris Jenner, e cila kishte përzgjedhur disa imazhe që nga fëmijëria e deri tani.

“Shume urime për vajzën time të bukur, engjëllin Kendall! Ti je vajza më e dashur, më e ëmbël dhe më e veçantë në botë dhe ti ke një zemër të madhe. Unë jam e bekuar që kam një vajzë si t dhe falënderoj çdo ditë Perëndinë që të fali ty. Jam krenare dhe çmoj çdo moment e kujtim që ndajmë së bashku. Të dua më shumë se sa mund ta mendosh”, ka shkruar ajo.

Kendall është ndër emrat më të kërkuar në profesionin që ushtron. /Lajmi.net/

Loading...