ShowBiz

Kendall zemëron fansat me këtë FOTO

auto_1280_kendall_jenner_swimsuit_vogue_instagram_11500287930

Ylli televiziv dhe modelja Kendall Jenner publikoi këtë të diele një fotografi seksi në Instagram me mbishkrimin “jet lag” e që është një gjendje fizike e lodhjes pas udhëtimeve të gjata me aeroplan.

Por në fotografi ajo dukej mjaft e gjallë, në të brendshme dhe pa sytjena, e që bëri që shumë fansa ta kritikojnë.

Disa u ankuan se lloji i fotografisë të cilën ajo e ka postuar nuk ka fare të bëjë me gjendjen të cilën ajo e ka paraqitur në mbishkrim.

Ndërkaq, një fanse tjetër tha se ajo e kishte menduar Kendall të ishte më ndryshe nga shume yje të tjera, por se duket që edhe ajo është njësoj.auto_Screenshot_91500287929

To Top