ShowBiz

Këngëtari i njohur tregon si ndjehet tani si baba (Foto)

besarti-jana_1500298330-6574109

Dy muaj më parë u bë baba, duke e bekuar martesën e tij me një vogëlushe tejet të ëmbël.
Besart Halimi dhe gruaja e tij Jana, sollën në jetë Kaian, që është fëmija i pari i çiftit pas një viti martesë.

“Po më duket vetja si në ëndërr. Po më duket vetja i ri, edhe pse tashmë kam mjaftueshëm vjet. Po më duket interesant dhe nuk ka ndjenjë më të mirë”. “Kur shkoj në shtëpi krejt banesës i vije era e saj. Mezi pres të shkoj atje dhe ta shoh”, ka thënë Halimi.besarti_1500298172-3537599besarti1_1500298229-9065471

To Top