Këngëtari kosovar, Yll Limani, vlerëson lartë këngën e këngëtares nga Shkupi, e cila u paraqit dje në festivalin “Kënga Magjike”

Ylli këngën “Duam” të Tunës e ka quajtur si këngën më magjike të festivalit.

“Kënga më magjike e këtij edicioni të Kënga Magjike”ka shkruar Ylli në rrjetin social instagram.

Ndryshe kohët e fundit Tuna dhe Ylli, kanë qenë emrat më të përfolur të showbizit.

Loading...