Morena Taraku pa dyshim është një nga vajzat më të komentuara shqiptare në mediat rozë.

Këngëtarja nga Prishtina, së fundmi ka postuar një video, ku shihet duke e parë ndeshjen, e cila u luajt mbrëmë në mes të Anglisë dhe Kolumbisë. Ndeshje kjo e fituar nga anglezët pas ekzekutimit të penalltive. Në këtë video Morena Taraku ka shkruar: “Vajzat duke provuar të shikojnë ndeshje”.

Morena shfaqet jashtëzakonisht joshëse në pamjet e publikuar. Shikojeni më poshtë videon, e cila ka marrë mijëra like dhe komente për pak minuta pasi është publikuar nga këngëtarja.

 

Loading...