ShowBiz

Këshilltarja e Erion Veliajt ‘ndez’ club-in me të pasmet e saj (Foto)

3ddac3cb-01ec-47f7-9d25-598e2cd49230-0_1490006293-8256118

E cilësuar si avokatja më seksi në Shqipëri, ish-kandidatja për deputete, Arnida Çapi e cila së fundmi është punësuar në Bashkinë e Tiranës si këshilltare ligjore ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve këtë fundjavë.

Këshilltarja ka dalë për jetë nate me mikeshat e saj dhe sigurisht nuk i ka shpëtuar syve të publikut për format e saj ku veçanërisht bien në sy të pasmet seksi të vajzës që ndoshta me pak më shumë fat e punë, sot do ishte deputete e Kuvendit të Shqipërisë.

Megjithse duhet thënë se edhe si këshilltare në Bashkinë e Veliajt, Arnida Çapi, s’është fare keq…

screenshot-4_1490006204-2698379 ngjela_1490006277-3912710

To Top