Projektet e veres veç sa kanë filluar.

E radhës që e ka paralajmëruar është edhe këngëtarja nga Shqipëria Luana Vjollca, e cila është në përgatitje e sipër, shkruan lajmi net.

Përmes një video që ka publikuar grimerja e famshme, Sellma tregon se shpejt do të dalë edhe kënga e Luanës, ku edhe shfaq dukjen e saj.

Si asnjëherë më parë, Vjollca duket tërheqëse dhe mjaft në formë e që pritet se çfarë do të ‘godas’, për publikun.

“Benzina”, mbetet kënga e fundit e cila tashmë numëron 3 milion klikime. /Lajmi.net/

Loading...