Dje ka lansuar projektin e ri “Girls”. Kwshtu e “hanë” i dashuri Rita Orwn! /FOTO

Dhe më pas, Rita Ora bëri bujë në shtypin rozë pasi shkëmbeu puthje pasionante me reperen e famshme, Cardi B, shkruan lajmi net.

Megjithatë, ajo edhe pse pranoi se është biseksuale këtë të mërkurë iu publikuan fotot intime me të dashurin, Andrew Watt.

Pas koncertit të mbajtur në Itali, ajo kishte vendosur t’i dhurojë vetes pak ditë pushimi vetes ishte nën shoqërimin e të dashurit.

Përderisa ishin duke kaluar momente të paharruara me njëri-tjetrin, në disa prej fotografive tregon se Watt është tmerrësisht i dashuruar në këngëtaren Ora, ku edhe shfaqet duke i lëpirë gishtat e këmbës. /Lajmi.net/