Kanë mbetur edhe pak minuta deri në fillimin e meçit për numrin një të botës mes Anthony Joshua dhe Joseph Parker.

Ky meç do të zhvillohet në Cardiff.

Pritet që rreth orës 23:00, të dy garuesit të ngjiten në ring.

Këtë meç mund ta shikoni LIVE duke klikuar KËTU.