Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida po shijon pushimet e saj luksoze në rivierën turke.

Këtë e shohim përmes postimeve të Kidës në llogarinë e saj në “Instagram”, postime këto në baza ditore.

Kida së fundi ka publikuar një imazh ku shihet shumë provokuese dhe seksi vetëm në bikini. Duket se Kida ka marrë mjaftueshëm rreze dielli, pasi që ngjyra esaj e trupit duket mjaftë mirë.
“Po e ndjej” ka shkruar ajo

Loading...