Ylli televiziv Kim Kardashian vazhdon të jetë femër shumë e komentuar.

Në rrjete sociale, Kim është shumë aktive, e përmes tyre kuptohen të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit që ajo publikoi në Insta-Story, nuk harroi të shfaqet provokuese ashtu siç vepron çdo herë.

E veshur me të brendshme dhe një bluzë të hapur sipër, Kim ka pozuar buzë detit, fotografi këto realizuar për revistën “Elle”.

Në atë imazh, Kim ishte gati të zbulonte më shumë seç duhet, kjo ngase tek të brendshmet gati i zbulohej organi gjenital. /Lajmi.net/

Loading...