Modelja e njohur Kim Kardashian edhe kësaj herë arriti të këtë vëmendje, shkruan GazetaBlic.

Ajo ndan imazhe të ndryshme në rrjete sociale.

Por kësaj radhe ishte grimeri i saj Mario Dedivanoviç, ai i cili ka postuar disa imazhe të Kim Kardashian.

Bukuroshja, u shfaq e veshur me një fustan të shkurtër, e cila mahniti me bukuri.

Si çdo herë ajo arrin të i fokusojë linjat  e saj trupore, edhe në këtë fustan shihet se ajo ekspozuar gjoksin e saj dhe këmbët e bukura.

Shikojeni fotot e publikuara nga grimeri i Kom Kardashian:

Loading...