Kim Kardashian ndan një moment intim me bashkëshortin (Foto)

Pa ngurrim mund të themi se Kim Kardashian është femra që çdo ditë ‘pushton’ mediet rozë.
Ylli televiziv, famën e arriti më shumë me skandale, ndërsa tani njihet edhe si vajza me trupin më seksi në botë.

Kim së fundi publikoi një imazh bashkë me burrin e saj, Kanye West, me të cilin ndau një puthje romantike.

Si çdo tjetër foto e saj, edhe kjo e fundit mori mbi 2 milionë pëlqime si dhe komente pa mbarim. /Lajmi/

Loading...