ShowBiz

Kim Kardashian shfaqet e bukur e seksi në fotosesionin e ri (Foto)

KKK

A jeni gati për sfidën e radhës së Kim Kardashian.
Bukuroshja është paraqitur me veshje provokative dhe shumë seksi.

Këto foto ajo i ka bërë për edicionin e “Vogue Taiwan”.
Ndryshe Kim ka folur në këtë intervistë për jetën e saj gjithmonë nën ndikimin e mediave.
Në anën tjetër ajo ka përdorur edhe për arin dhe diamantin.

📸 by North

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top