Nëse keni menduar se është Kim Kardashian femra me të pasmet më të mëdha gaboheni.

Vajza e cila po ‘çmend’ rrjetin është modelija që reklamon të brendshmet dhe që është njëra ndër më të ndjekurat, Sheniz Halil.

Por pavarësisht se i është bërë konkurrente e fortë ka qenë Kim  ajo e cila i ka rekomanduar burrit të saj që të jetë në kopertinën e albumit të tij ‘The Life Of Pablo’.

Loading...