ShowBiz

Kim publikon foto duke mbajtur gjoksin me duar, “shpërthen” rrjeti (FOTO)

7483074_f3ce4d34-f140-11e7-8285-6fc59b200c85-1_940x500-650x358

Kim Kardashian ende nuk e lështon “fronin” e femrës më të komentuar në planet.
Ajo është shumë e ndjekur në rrjete sociale ku ka arritur shifrën e mbi 107 milionë ndjekësve, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi me të cilën ka paralajmëruar buzëkuqët e rinjë, por fokusi si çdo herë ishte tek gjoksi.

Ajo kishte veshur një bluzë shumë të hapur dhe pa sutjena, ndërsa me duar po mbante gjoksin.

Fotografia ka marrë pëlqime dhe komente pa mbarim, ndërsa ajo është quajtur provokuese. /Lajmi.net/

@kkwbeauty lipstick coming soon

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top