Ylli televiziv Kim Kardashian vazhdon t’i pushtojë titujt e medieve më prestigjioze në botë.
Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka ripostuar një foto nga plazhi, të cilën thotë se e ka të pëlqyerën prej imazheve nga deti.

Padyshim që ajo ka ditur të përzgjedh, ngase duket tejet atraktive teksa po qëndronte e ulur në rërë.

Fotoja për pak orë ka arritur të grumbullojë mbi 1 milion pëlqime si dhe komente pafund, si çdo herë me komplimente për format trupore. /Lajmi.net/

My fave beach pose

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Loading...