Djali i miliarderit armen, Samvel Karapetyan, Kareni ka bërë dasmën më të shtrenjtë në botë

Një ceremoni kaq glamuroze për një dasmë ende nuk e kemi parë.

Kështu ka ndodhur me martesën e djalit të miliarderit armen, Samvel Karapetyan, Karen i cili i dha fund beqarisë gjatë vikendit.

Por, kjo dhënie fund e beqarisë do të regjistrohet si njëra prej dasmave më të mëdha në botë, pasi që ka kushtuar rreth 2 milion euro për t’u organizuar.

Miliarderi i ri u martuar me nusen bukurohe Lilit, derisa e dokumentojë jetën e tij të shtrenjtë edhe nëpër rrjete sociale.

Nusja ka pasur të veshur disa fustane me bizhuteri e diamante derisa të ftuar kanë qenë rreth 200 mysafirë.

Të gjitha lulet kanë qenë të sapo qelura dhe të freskëta, asnjë prej tyre nuk është dashur që të jetë jo e gjallë.

Krej në fund ishte edhe torteja shumë e madhe afër të cilës ishin vendosur kristale të ndryshme që e bënin edhe më madheshtore këtë dasmë.

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/fun/kjo-eshte-martesa-me-e-shtrenjte-ne-bote-436132/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

martesa-3_1505773349-3843303

martesa-14_1505773350-9159682

martesa-12_1505773349-925134

martesa-9_1505773349-2320914

martesa-6_1505773349-2906933

martesa-5_1505773349-2991634

Loading...