Vjollca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, e sidomos për atë të muzikës popullore.

Pos për këngët e saj, ajo shquhet edhe si një femër shumë elegante dhe me sharm, shkruan ORAvip.

Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Përmes një postimi ajo sot ka uruar mbesën e saj për ditëlindje, e cila është mjaftë simpatike dhe me sy të bukur.

Loading...