LifeStyle

Kjo është Natasha, rusja superseksi (Foto)

natashaaaa2_1500295206-8273535

Ajo njihet si ‘mbretëresha’ e bikinive dhe jo më kot është zgjedhur nga marka australiane të brendshmeve si ikona e saj.

Blogerja ruse Natasha Oakley duket e mrekullueshme në fotot që ajo poston në profilin e saj në Instagram.

Natasha tregon linjat e saj të përkryera dhe me siguri që produkti i reklamuar prej saj e ka suksesin e garantuar.

To Top