Aktorja dhe modelja turke Sinem Kobal tashmë ka një arsye më shumë për të qënë ne qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Ajo njihet për rolet e saj në disa seriale turke në të cilat ka shënuar një sukses mjaft të madh, gjithashtu Sinem është ndër imazhet më të paguar në Turqi.

Por jo vetëm kaq, 28 vjeçarja ka arritur të fitojë dashurinë e yllit të kinematografisë turke Kenan İmirzalıoğlu, i cili njihet tek ne me rolin e tij Ezel tek seriali me të njëjtin emër.

Tashmë çifti kanë finalizuar dashurinë e tyre me fejesë, gjithashtu mësohet se shumë shpejt do të zhvillojnë edhe ceremoninë e tyre martesore.

Loading...