Mbrëmë është mbajtur gjysmëfinalja e ‘Këngës Magjike’.

Në mesin e artistëve të mbetur që do të performonin në natën e mbrëmshme ishte edhe këngëtarja Fifi me reperin, Mc Kresha

Kënga e tyre “Psikopatja jote”, këtë festival ishte një nga projektet më të pëlqyera e me më së shumti klikime në kanalin, Youtube.

Por duket se mbrëmë, jo gjithçka ka ecur mirë.

Pas përfundimit të këngës në një video për Blitz.al, reperi nga Mitrovica ka shfaqur paknaqësi të mëdha.

“Nuk kam dëgjuar asgjë, kam kënduar me imagjinatë”, – shprehet Kresha i zemëruar dhe pse kolegët e përgëzuan për performancën.

Loading...