Emily Ratajkowski është njëra nga modelet më seksi.
Ajo tenton çdoherë të rrëmbejë vëmendjen e shtypit rozë me postimin e imazheve të njëpasnjëshme që publikon, shkruan lajmi net.

Kësaj radhe ajo ka ndarë një video me ndjekësit gjersa shfaq linjat trupore bombastike, të cilat thjesht ju lënë pa fjalë.

Një video si kjo e modeles 27 vjeçare ka marrë pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet nga ndjekësit që ka.

Emily para pak kohësh u martua me Sebastian Bear-McClard, me të cilin po kalon momente tejet të lumtura por që pozat provokuese nuk po i ndalë. /Lajmi.net/

Loading...