Klaudia Pepa personifikohet si njëra ndër balerinat më seksi shqiptare.
Përpos paraqitjeve të ‘nxehta’ dhe fotografive provokuese që publikon Klaudia kësaj here ka befasuar edhe qytetarët, shkruan lajmi net.

Në një video të publikuar në Instagram, Pepa bën lëvizje dhe akrobacione të ndryshme, ku lë të habitur edhe njerëzit që ndodheshin aty.

Lëvizjet që ka bërë janë për t’i kapur ushqimet në raftë dhe për t’i vendosur në karrocën e saj me gjësende të tjera.

Ajo po ashtu, është komentuar dhe pëlqyer shumë nga ndjekësit e saj të rregulltë në rrjetet sociale.

Vlen të ceket se balerina e njohur, ka qenë e martuar me koreografin, Albi Nako. /Lajmi.net/

Si fa la spesaaaaaa ???????????

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on