Kosovë-Shqipëri

Komandant Guri varroset me nderime të larta ushtarake te Varrezat e Dëshmorëve (Foto)

Kryeministri Ramush Haradinaj ka marrë pjesë në varrimin e Jetullah Qarrit-Komandant Gurit, bë në Varrezat e Dëshmorëve në Grykë të Greiçevcit dhe ka postuar disa fotografi në faqen e tij në Facebook.
“Lamtumira e fundit për bashkëluftëtarin Jetullah Qarri – komandant “Guri”. I lehtë i qoftë dheu i Kosovës!”, ka shkruar Haradinaj.

To Top