Korab Shaqiri është ndër këngëtarët më të dashur për publikun që nga kënga e tij e parë “Banesa e Vogël”.

Këngët e tij janë shumë të pëlqyera dhe vazhdojnë ende të dëgjohen.

Korabi është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka takuar një fanse të tij e cila nuk mundi t’i mbajë lotët.

E këtë moment ai e ka publikuar në Instagramin e tij.

Loading...