Korab Shaqiri ishte i ftuari i radhës në emisionin “Mirage”.
Korab Shaqiri ka qenë protagonist në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit të shoubizit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, shumë prej tyre miq të mirë të tij.

Ndër të tjera, ai u detyrua të zgjedh mes Seldi Qalliut dhe Mimoza Shkodrës, të cilët kohë më parë i kanë dhënë fund lidhjes.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 3:19 dhe mësoni se kë zgjedh Korabi mes Seldit dhe Mimozës. /Lajmi.net/

Loading...