ShowBiz

“Krimineli” më i pashëm i dashuruar marrëzisht (Foto)

Marrëdhënia mes Chloe Green dhe Jeremy Meeks vazhdon të lulëzojë pas çdo dite.

I njohur si “krimineli” më i pashëm në botë, Jeremy Meeks, ka konfirmuar se është marrëzisht i dashuruar.

Dyshja janë parë në skena të nxehta duke kaluar pushimet së bashku në plazh.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top