Rajon-Botë

Kroacia gjunjëzon Serbinë, presidentja kroate pushton zemrat e Evropës

FB_IMG_1515856302938

SA MODESTE ËSHTË KRYETARJA E KROACISË, KOLINDA GRABAR KITAROVIC
Pas ndeshjes Kroaci-Serbi (32-22), mbrëmë në europianin e hendbollit në Split, ajo ka zbuluar përse ndeshjen nuk e ka ndjekur nga tribuna Vip.
“Si e para, nuk dua të ndahem nga njerëzit, si e dyta dëshiroj që të vij në ndeshje si tifoze. Është dicka e vecantë të vij kështu me tifozët tjerë dhe të mbështesë reprezentacionin tonë”, ka thënë Kitaroviq.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top