Kryetarja e Kroacisë, Kolinda, futet në dhomat e zhveshjes të lojtarëve kroat, ia uron fitoren (Video)

Fitorja e Kroacisë ndaj Danimarkë pas penalltive ka mahnitur kryearen e Kroacisë, Kolindu Grabar Kitarovic.

Kolinda pas triumfit insistoi te sigurimi për të hyrë në dhomat e zhveshjes edhe pse lojtarët bëheshin gati për tu larë. Ajo nisi të përqafojë seleksionuesin Zlatko Dalic, pastaj Vrsaljkon dhe Strinicin. Pastaj në radhë erdhën Perisic, Modric, Rakitic dhe Corluka.

Loading...