Së fundmi është ndër fytyrat më të komentuara, me që përveç kurorëzimit, është edhe në pritje të ëmbël.

U përfol shumë si për të dhe bashkëshortin me të cilin kanë shumë diferencë në moshë, por Adelina duket se është tejet e lumtur në martesë.

E këtë e dëshmoi edhe kësaj here përmes një imazhi ku shihet se i dashuri i saj i ka vendosur dorën në këmbë.