Dafina Zeqiri ‘po feston çmendurisht’ këto ditë.

Këngëtarja i është rikthyer muzikës shqipe dhe vazhdimisht po sjell hite.

Por, ajo që vërehet është se Dafina është duke e shijuar jetën deri në maksimum, me njerëzit më të afërt dhe shoqërinë e saj, shkruan Gazeta Express.

Gjatë mbrëmjes së djeshme Dafina ka publikuar shumë storie në Instagram, ku shihet e kanë festuar ditëlindjen e një prej mikeve të saj më të ngushta.

Dafina dhe Argjira kanë qenë shumë të afërta me njëra-tjetrën, duke bërë skena nga më të ndryshme.

Madje në një postim Dafina shihet në prehrin e saj, ndërsa ka çuar këmbët shumë lartë./Gazeta Express/

 

Loading...