Maqedoni

Kujt ja ka mësy sot Fatime Fetai? (Foto)

Fatime F

Prokurorja Fatime Fetai sot doli nga Gjykata Themelore Shkup 1. Ajo më tepër e tërhoqi vëmendjen e mediumeve me stilin e veshjes, se sa me rastin për të cilin ka qenë në gjykatë, transmeton Gazeta Lajm.

“Me kombinim të zi elegant, fam-fatal kombinim dhe take të holla, prokurorja speciale doli nga gjykata themelore Shkup 1”, shkruajnë mediumet.

fff

ff

To Top