ShowBiz

Kur mosha është vetëm një shifër; 70-vjeçarja lë në hije modelet e reja

Ajo ka qenë një ikonë e Hollivudit për dekada me radhë. Dhe Susan Sarandon, 70 vjeçe u ka treguar edhe një herë kolegeve që kanë gjysmën e moshës së saj se si duhet të sillen në një tapet të kuq.

Aktorja dukej e mrekullueshme në Festivalin e Kanës, e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë smeraldi, dekolteja bujare e të cilit e tregonte yllin e Hollivudit mjaft sensuale.

susan2

susan1

susan

susan3

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top