Kosovë-Shqipëri

Kurti sillet në gjykatë me pranga (Foto)

Screenshot_20171207-125631

Albin Kurti, deputeti i VV-së është sjell nga policia në gjykatë, ku pritet të nis seanca ndaj tij dhe tre deputetëve tjerë të kësaj partie.

Kurti është sjellë me duart lidhur me pragna në seancë, raporton Indeksonline.

Kujtojmë që Albin Kurti, Albulena Haxhiu, Faton Topalli dhe Donika Kadaj-Bujupi  akuzohen për hedhje  të gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës./Indeksonline/

Screenshot_20171207-125603

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top