Modelja e fitnesit, Natascha Encinosa, fitoi zemrat e mijëra njerëzve në internet kur postoi një fotografi në Instagram.

Encinosa shpërndan rregullisht fotografi në Instagram të trupit të saj, por më 14 shkurt ajo bëri diçka më ndryshe.

Ajo postoi një fotografi, ku e krahasoi veten me Chun Li nga “Street Fighter”, dhe fansat e saj u mahnitën, transmeton Gazeta Express.

Encinosa tregoi se ka këmbë të fuqishme sikur të Chun Li. Fotografia e saj origjinale u pëlqye 15,000 herë në Instagram.

auto_screenshot-5_1461015405-5893540-300x2971505554977

auto_ark73nd-700b_1505490288-9533464-300x1641505554980

auto_555755034_1505490198-2841313-193x3001505554981

auto_screenshot-9_1461015459-3443619-591x3581505554983

Loading...