Është ndër këngëtaret e cila duke bërë koverët më të bukur të këngëve origjinale, u bë ndër më të pëlqyerat dhe më të kërkuarat e estradës, shkruan Kosovarja.
Tashmë po sjellë projektet solo, me të cilat vërtetë se prekë shumë dëgjues të pasionuar pas baladave.
Aida është tejet aktive në rrjetet sociale, duke ndarë detaje qoftë nga jeta e përditshme, ose angazhimet e ndryshme në karrierë. E kësaj here, ka ndarë kohë edhe për shoqëri, teksa po kalon çaste të mrekullueshme.
E ndër të tjera, mikesha e saj edhe po i lëshon fore, të cilat do t’i kuptoni në videon në vazhdim./Kosovarja/

 

 

Aida me shoqen on Vidnews.

Loading...