Djaloshi 21 vjeçar Valdrin Aqifi dje (31.07.2018) ka humbur jetën në liqenin e Ohrit.
Sipas të dhënave të para , aksidenti ndodhi kur djali ra nga një anije me pedale për të hipur me shokët e tij. Ndihma e shpejtë dhe policia kanë arritur në plazh dhe zhytësit pas kërkimeve të shumta kanë gjetur trupin e pajetë të personit.
Pavarësisht tentativave për ta kthyer në jetë, ekipet e shpëtimit dhe policia nuk arritën ta shpëtonin djalin./almakos

Loading...