La Liga paralajmëron sezonin e ri me golat mjeshtëror nga gjuajtjet e lira të Bardhit dhe Messit (Video)

It's more than a free-kick…🎨 IT'S ART! 🎨 ⚽ Leo Messi 🎯 Enis Bardhi ⚽

Gepostet von LaLiga am Dienstag, 14. August 2018

Loading...