Sport

Lajm i keq për Bardhin

1

Espanyol dhe Levante do të përballen sonte, nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së tetë të La Ligës. Ylli i ri shqiptar, Enis Bardhi nuk do të luajë nga minuta e parë në këtë ndeshje për Levanten, shkruan e përditshmja sportive katallane, Sport. Bardhi ishte i angazhuar me përfaqësuesen e Maqedonisë në ndeshjen ndaj Italisë dhe Lihtenshtajnit. Mesfushorin i lindur në Shkup arriti që të shënoj gol në fitoren e Maqedonisë ndaj Lihtenshtajnit. /Express/

 

1507838606398_1507887556-5683004

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

To Top