Hyrje | LAJME | Kosovë | Dasma e Drenicës që po bën "bum" në rrjetet sociale

Dasma e Drenicës që po bën "bum" në rrjetet sociale

image

Një video dasme po bënë xhiron e saj në internet. Çifti Valimi dhe Suhera, kanë zgjedhur në mënyrë ndryshe nga ato të zakonshmet për të shënuar dasmën e tyre. Skenari i tyre i jashtëzakonshëm ka bërë që kjo video brenda një dite të marrë mbi 30 mijë klikime në YouYube.

Dasma është bërë në restorantin Nobel në Drenas dhe në të i këndohet edhe Ibrahim Rugovës e Ramush Haradinajt.

P.s. klikoni ketu per ta shikuar:

http://www.youtube.com/watch?v=nmB8om2p_RU

LAjm 9 vite me ju

Subscribe to comments feed Komente (1 publikuar):

granit hoxha në 10/09/2013 19:02:47
avatar
ne jemi nga gjakova dhe urime dhe kalofshi jet te gjat dhe te lumtur bashkshortore dhe bahxhi edhe shum dasma te tilla ju uroi nga zemra familja ime nga cernjani i gjakoves
Thumbs Up Thumbs Down
0
total: 1 | Treguar: 1 - 1

Publikoni komentin tuaj comment

Ju lutem shënoni kodin që shikoni në imazh: