Maqedoni

Fillimi | LAJME | Maqedoni
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 11102 | shfaqen: 1 - 6

Ademi: Ja çfarë thuhet në përgjimet mbi rastin “Monstra” (VIDEO)

image
Edmond Ademi, anëtar i Kryesisë së LSDM’së dhe Këshilltar i Liderit Opozitar, Zoran Zaev, në emisionin “Komiteti” të Gazetës Express që transmetohet në RTK, ka
Më tepër

Këto janë informacionet e para për prishjen e aeroplanit qeveritar në Maqedoni

image
Sipas informatave të marra nga personat profesionalë të autoriteteve të aviacionit të Maqedonisë të cilët bëjnë vërtetim të fakteve në lidhje me problemin i cili
Më tepër

TCH: Tre nga nëntë të vrarët janë masakruar deri në shpërfytyrim

image
Prokuroria e Shtetit në Kosovë ka miratuar kërkesën e familjarëve të kosovarëve të vrarë në Kumanovë, që trupave të pajetë t’u kryhet një autopsi e
Më tepër

Familjarët e të vrarëve në Kumanovë hapin të pame (VIDEO)

image
Familjarët e Fatlum Visheselles dhe Hysen Rushitit, të dy të vrarë në konfliktin e Kumanovës tashmë kanë hapur derën e zisë, por varrimin do ta bëjnë
Më tepër

Babai i Riza Jonuzit apelon qytetarët që të mos nguten me vlerësime

image
Babai i shumë të përfolurit Riza Jonuzit nga Kumanova ka hedhur poshtë thashethemet se biri i tij ka mundur të tradhtoj grupin e armatosur. Ai thotë se shtëpia e tij është e hapur për gjithçka që e intereson opinionin. Ja apeli Isuf Junuzit:
Më tepër

​Menduh Thaçi: Nuk kam gisht në inskenimin e konfliktit në Kumanovë (Video)

image
Lideri i PDSH'së, Menduh Thaçi ka thënë se ka qenë në dijeni për konfliktin në Kumanovë. Ai ka thënë se ka qenë i informuar shumë
Më tepër
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 11102 | shfaqen: 1 - 6