Nga aksident i rëndë me pasoja fatale që ndodhi në rrugên Strugë-Ohër në afërsi të Podmollit,personi që ka humbur jetën ështê një ri nga fshati Mesheishtë.

Sipas informacioneve që posedon Struga Ekspres,një makinë me targa të Kërçovës përplas për toke të riun me motociklet.
Aksidenti ka ndodhur pak pas orës 19:00.
Ekipet e policisë dhe autoambulanca ishin në vendin e ngjarjes.

Loading...